https://moyagazeta.com/

РАЦС – у Хмельницькому народжуваність зростає

Відділом за 6 місяців ц.р. зареєстровано 1669 народжень хмельничан, що на 22 більше, ніж у 2008 р. Складено 1308 актових записів про смерть, за відповідний період минулого року – 1336. Шлюбів зареєстровано 841, порівняно з 2008 р. менше на 11. За звітний період складено 509 актових записів про розірвання шлюбу (у І півріччі 2008 р. – 561). 69 чоловік змінили власне ім’я чи прізвище, що більше на 11 порівняно з 2008 р.

Для правильного і однозначного застосування норм чинного шлюбно-сімейного законодавства відділ РАЦС акцентує увагу на пропаганді шлюбно-сімейного законодавства, впроваджуючи нові форми правороз’яснювальної роботи серед населення міста.
З метою надання правової допомоги організовані консультативні пункти в комітетах самоорганізації населення мікрорайонів міста Лезневе, Ружична та Книжківці.

Загалом, протягом першого півріччя здійснено 9 виступів у засобах масової інформації.
Окремим напрямком є організація роботи Школи молодої сім’ї як правової, медико-психологічної служби, що надає допомогу молоді з сімейно-шлюбних та особистих питань. З початку року її слухачами стали 633 молоді пари.
Реалізовуючи вимоги статті 30 Сімейного кодексу України щодо взаємної обізнаності осіб, які подали заяву на реєстрацію шлюбу про стан здоров’я, відділом РАЦС спільно з обласним Центром здоров’я проведено низку заходів у рамках проекту “Разом до здоров’я” із залученням лікарів-гінекологів, генетиків.

В рамках Міжнародного дня сім’ї проведено загальноміський брейн-ринг “Розумні серця” з метою визначення рівня знань молоді з сімейно-шлюбного законодавства, прав і обов’язків як подружжя та майбутніх батьків, з основ психології сімейних стосунків.
 

Источник: УВІП