https://moyagazeta.com/

Розпочалось розпиванням алкоголю – завершилось вилученням наркотиків

 Правоохоронці зробили зауваження за перебування в громадському місці у п’яному вигляді, на яке сп’янілий не відреагував.

Тоді його запросили до чергової частини міліції для складання матеріалів за ч. 1 ст. 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у пяному вигляді).

Під час особистого огляду в присутності понятих, було виявлено два паперових згортки з подрібненою речовинною рослинного походження, яка згідно висновку експерта, виявилась канабісом – особливо небезпечним наркотичним засобом.

Затриманий пояснив, що марихуану зберігав для власних потреб, без мети збуту. Тож, окрім складання протоколу про адміністративне правопорушення, правоохоронцям довелось розпочати кримінальне провадження передбачене ч.1 ст. 309 КК України (незаконне зберігання, перевезення наркотичних засобів).

Такі випадки не поодинокі. Аналогічний інцидент стався кількома днями пізніше. Сценарій не змінний. На другому поверсі залізничного вокзалу станції Хмельницький чоловік розпивав спиртні напої. На зауваження міліціонерів про заборону розпивання спиртних напоїв в громадський місцях той не відреагував. Після чого чоловіка запросили до чергової частини міліції, де під час особистого огляду з кишені куртки було вилучено паперовий згорток з марихуаною.

Як і в першому випадку кримінальне правопорушення слідчі занесли до єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 КК України. Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

 

УМВС на ПЗЗ Наталія Думка