https://moyagazeta.com/

Кому довіряють хмельницькі споживачі

Управління торгівлі Хмельницької міської ради разом з Товариством споживачів Хмельницької області бачать своїм завданням не тільки розв’язання проблемних питань, а ще й сприяння поліпшенню якості товарів, робіт і послуг. А як це зробити? Через відзнаку кращих і антирекламу гірших.

Обласне Товариство споживачів ще 1997 року започаткувало порядок відзначення кращих товарів, робіт та послуг. Для цього в Державному Департаменті інтелектуальної власності за № 20063 від 16.07.2001 року було зареєстровано знак “Довіра споживача”, право на використання якого у своїй рекламі надається тому, хто підтвердив свою спроможність дотримуватись у своїй роботі всіх вимог щодо якості та безпеки продукції, готовність до вирішення спірних питань на користь споживачів.

Передача права на використання цього знаку заборонена Законом України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг”.
На сьогоднішній день право на використання у своїй рекламі цього знаку було надано 11 підприємствам. Це Хмельницька макаронна фабрика, ТМ “Насолода”, Хмельницька філія АКБ “Укрсоцбанк”, ВАТ “Хмельпиво”, ЗАТ “Деражнянський молокозавод”, Хмельницька філія ВАТ “КРЕДОБАНК”, Хмельницька філія банку “Надра”, магазин “Діамант” та фірма “Валерія”, перукарні “Імідж-студія” та “Ефект”.
Закінчився термін дії свідоцтва на право використання знаку у підприємства Хмельницька маслосирбаза і,враховуючи певні обставини, навряд чи буде надано дозвіл на продовження його використання.

Товариство споживачів спільно з управлінням торгівлі Хмельницької міської ради продовжують проводити незалежні споживчі тестування якості товарів та послуг місцевих підприємств, з метою виявлення кращих, які б задовольняли вимогам споживачів.
Так, за результатами останніх тестувань, атестація на право використання знаку запропонована хімчистці “Фарна-Фреско”. На черзі тестування надавачів фото послуг.
Тож підприємств, прихильних до споживачів, стане більше.
 

Автор: УВІП