Про підсумки та перспективи діяльності установ культури міста

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Участь в ньому взяли міській голова Сергій Мельник, його заступник із гуманітарних питань Віктор Байди, начальник управління культури, туризму і курортів облдержадміністрації Микола Черкаський, голова обкому профспілки працівників культури Ніна Луцюк, представники громадських організацій культурно-просвітницького спрямування, творчих профспілок.

Доповів про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської роботи установ культури і туристичних організацій міста у 2008 році та окреслив коло завдань їх діяльності на 2009 рік начальник управління культури і туризму Альбін Тарчевський. Він, зокрема, зазначив, що вся організаційно-творча, фінансово-господарська діяльність в галузі культури міста 2008 року була спрямована на виконання та реалізацію завдань обласних, міських програм: «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Хмельницького на 2008 рік”; “Програми розвитку культури і мистецтва у місті Хмельницькому на 2008-2011р.р.”; Програми розвитку початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на 2003-2008р.р.; “Програми підтримки обдарованих дітей м. Хмельницького” та деяких інших.

Начальник управління детально проаналізував роботу галузі за всіма напрямками, відзначив позитивні моменти, окремо зупинився на недоліках та тих завданнях, які ставить перед установами культури сьогодення.
Говорячи про підтримку обдарованих дітей у місті Хмельницькому Альбін Тарчевський наголосив: «Викликає заздрість багатьох колег з інших міст України, як міська влада опікується талантами нашого міста. Це надання фінансової підтримки щодо участі колективів, в тому числі муніципальних, окремих виконавців з числа обдарованих дітей та молоді – учнів шкіл естетичного виховання, вихованців клубних закладів у міжнародних, всеукраїнських, регіональних конкурсах. Якщо у 2006 році на дані цілі було виділено – 28,3 тис. грн. бюджетних коштів, у 2007 році – 40,0 тис. грн., то у 2008 році використано 70,0 тис. грн. Протягом 2008 року понад 700 учнів шкіл естетичного виховання, в т.ч. 10 колективів взяли участь у 20 конкурсах всіх рівнів, з них понад 400 дітей стали переможцями».
В ході обговорення доповіді відбулася конструктивна розмова щодо шляхів оптимізації роботи установ культури в непростих умовах цьогорічного фінансування. З урахуванням висловлених зауважень та пропозиції учасники колегії прийняли постанову.
Підсумовуючи розмову своє бачення щодо вирішення нагальних проблем галузі культури висловив міський голова Сергій Мельник. У продовження засідання міський голова виконав приємну місію – вручив відзнаки та подарунки кращим працівникам закладів та колективів за підсумками роботи у 2008 році.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культури і мистецтва в місті Хмельницькому нагороджено грамотами:
– Бухту Миколу – директора Хмельницької музичної школи №1;
– Козицьку Тамару – заступника директора централізованої бібліотечної системи;
– Люшню Михайла – художнього керівника культурно-мистецького центру “Ветеран”;
– Миколайчука Анатолія – директора-розпорядника муніципального духового оркестру;
– Назаренка Петра – заступника директора з адміністративно-господарської частини центру національного виховання учнівської молоді;
– Сочнєву Ганну – провідного спеціаліста управління культури і туризму;
– Тітова Анатолія – заступника директора з виховної роботи Хмельницької дитячої школи мистецтв;
– Цмура Ігоря Івановича – директора – художнього керівника муніципального камерного хору;
– Ясінського Віталія – звукооператора Хмельницького міського будинку культури.