https://moyagazeta.com/

Виконком вирішував питання життєдіяльності Хмельницького

Рішенням виконавчого комітету було внесено пропозицію розглянути на черговій сесії і затвердити вагому для обласного центру Програму передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста Хмельницького на 2009-2011 роки. Згідно із Програмою буде розроблений механізм і визначені джерела фінансування передачі гуртожитків у власність міста для забезпечення реалізації права на житло їх мешканців. Протягом дії Програми передбачається здійснити передачу 23 гуртожитків, що є об’єктами права державної власності, на які поширюється Закон України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”. Також очікується передача 15 гуртожитків, що увійшли до статутних фондів підприємств під час їх приватизації, на які дія цього закону не розповсюджується.

Серед інших члени виконкому розглянули питання: про квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради; про надання житлової площі громадянам міста тощо. Внесено зміни до Положення про комітет з фізичної культури і спорту міської ради. Рішенням виконкому трьом малолітнім надано статус дитини-сироти; двом неповнолітнім дітям надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
У ході засідання розглянуто питання надання дозволу на передачу в оренду і суборенду частини приміщень міської комунальної власності.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про приватизацію нежитлового приміщення на вулиці Кам’янецькій шляхом викупу громадською організацією “Подільська правозахисна фундація”.
Одноголосно членами виконавчого комітету ухвалено низку рішень про оформлення права власності на складські приміщення, виробничу базу, офісні та нежитлові приміщення.
Надано дозволи на розміщення та експлуатацію об’єктів торгівлі та побуту.

Загалом на засіданні виконавчого комітету розглянуто 50 актуальних питань, ухвалено чимало важливих рішень, які стосуються різних сфер діяльності міста…
 

Автор: УВІП