https://moyagazeta.com/

«Година Землі – 2009»

Організатор кампанії Всесвітній Фонд Природи (WWF) має на меті закликати таким чином людей до спільних дій у боротьбі зі зміною клімату. «Година Землі» має продемонструвати солідарність світової спільноти, яка звертається до лідерів усіх держав із закликом прийняти нову глобальну домовленість щодо боротьби з глобальним потеплінням.

Планується, що протягом години будуть перебувати у темряві, зокрема, такі відомі світові пам’ятки планети, як Бурдж Дубай (ОАЕ), вежа CN у Торонто (Канада), Вежа Федерація у Москві, палац Квірінал у Римі, який є офіційною резиденцією президента Італії та інші.
В Україні акцію підтримало Національне агентство України з питань ефективного використання енергетичних ресурсів, яке закликало органи влади у свою чергу підтримати її та проінформувати про неї громадськість. У зв’язку з чим Хмельницька обласна державна адміністрація пропонує усім небайдужим подолянам долучитися до проведення цього міжнародного заходу.

Довідково:
«Година Землі» була започаткована у 2007 році у Сіднеї (Австралія), де на одну годину вимкнули світло у 2,2 млн. домівок та організацій. Через рік в акції взяли участь вже більше 50 мільйонів чоловік з 35 країн світ. В 2009 році Всесвітній Фонд Природи має на меті долучити до акції понад 1 мільярд людей з більш, ніж тисячі міст.

Прес-служба Хмельницької ОДА