https://moyagazeta.com/

ЮІР 2011 у Хмельницькому розпочато!

В змаганні прийняло участь 27 загальноосвітніх шкіл м. Хмельницького. На огляд роботи загонів юних інспекторів руху (ЮІР) в 2010–2011 навчальному році завітало близько 300 ЮІРівців, які прийняли участь в змаганні, повідомила Свідерська С.М. у  прес службі УДАІ УМВС України в Хмельницькій області.

Змагання відкрив заступник начальника ВДАІ з обслуговування м. Хмельницького та АТІ УДАІ УМВС України в Хмельницькій області підполковник міліції Вовчемис Валерій Миколайович, який привітав ЮІРівців із початком огляду, наголосив, що головною метою огляду є запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, популяризація роботи загонів ЮІР з широкої пропаганди правил безпеки дорожнього руху серед дітей, виховання у них навиків дисциплінованої поведінки на вулицях і дорогах, попередженні порушень ними Правил дорожнього руху.

Далі слово було надано незмінному ветерану Державтоінспекції – керівнику загонів ЮІР області Прохорчуку Віталію Аврамовичу, який перш за все зазначив сумну статистику дитячого дорожньо-транспортного травматизму, оголосив умови конкурсу, і в свою чергу побажав гарної гри та перемоги.
Змагання загонів ЮІР проводилось за основними етапами:
– теоретичні знання Правил дорожнього руху;
– юний пропагандист;
– юний автомобіліст;
– юний регулювальник;
– дорожні знаки;
– медична допомога;
– велоестафета.

Для проведення огляду на допомогу та кращого вибору команди, працівники Державтоінспекції запросили представників Всеукраїнської спілки автомобілістів, а також на етапі медична допомога – представників з обласного комітету Червоного Хреста.
Огляд робіт загонів ЮІР 2010 – 2011 н.р. тривав шість годин, кожна команда пройшла всі етапи, де показала непогані знання з Правил дорожнього руху, гарні навики з водіння велосипедом, жести регулювальника. На етапі юного пропагандиста, мали змогу почути та побачити цікаві вірші, пісні та гумористичні сценки з безпеки дорожнього руху.

Найкращою командою, яка набрала найбільшу кількість не лише на всіх етапах, а й на етапі з теоретичних знань Правил дорожнього руху (90%) стали діти Хмельницького НВК № 10, які запрошуються на Обласний огляд загонів ЮІР 2010-2011 н.р. 13 травня поточного року. Друге місце здобула команда ЗОШ № 7 і третє ЗОШ № 18.

Всім учасникам, які приймали участь в огляді, було роздано значки з надписом ЮІРу-35, ну а переможців відзначено цінними подарунками.