https://moyagazeta.com/

ВАТ «Хмельниччина – АВТО» щиро вітає Вас з Днем «автомобіліста»

Сьогодні великий вибір нових автомобілів, про що свідчить реклама в ЗМІ.
Тільки «Хмельниччина – АВТО» пропонує до 10-ти марок автомобілів і біля 50-ти моделей, які здатні задовольнити будь який вибагливий смак. Це від перевірених часом ЗАЗ-ДЕУ до Мерседес-Бенц, Крайслер, Джип і Додж для успішних людей. Між ними елегантні Шевроле, надійні Опелі доступні по ціні і надійності автомобілі Чері і ВАЗ.

Вже третій рік автоцентр «Хмельниччина – АВТО» реалізує комерційну техніку , це вантажні автомобілі Джак і Тата та автобуси I-VAN для міських та міжміських перевезень.
З кожним роком попит на комерційну техніку збільшується так як вони відповідають потребам власників бізнесу, перевізникам.

Кожний новий автомобіль потребує догляду.
Враховуючи що завантаженість вулиць міст, доріг зростає з кожним місяцем, експлуатація автомобілів стає все інтенсивнішою, збільшується завантаження на роботу двигуна, вузлів, що впливають на безпеку руху, тощо.
Багаторічний досвід роботи «Хмельниччина – АВТО» підтвердив, що продавши автомобіль це подальша турбота за здоровґя і життя клієнта, за технічний стан його автомобіля. Тому ВАТ «Хмельниччина – АВТО» надає великого значення в першу чергу підбору і навчанню кадрів майстрів і автомеханіків, консультантів з продажу автомобілів і запасних частин. Всі вони постійно підвищують свою кваліфікацію в навчальних центрах Києва, Запоріжжя, Хмельницького а по Мерседес-Бенц Штудгарт (Німеччина). З постійним технологічним прогресом в автобудівництві, із приміненням електроніки, бортових компґютерів спеціалісти ВАТ не тільки вивчають будову автомобіля а й вміння працювати на складному діагностичному обладнанні.
Брак часу не дає можливості всіх назвати, назвати окремих, боюсь образити інших.
ВАТ «Хмельниччина – АВТО» укомплектована найсучаснішим обладнанням, це гідромеханічні підіймачі, діагностичні стенди по електрообладнанню, двигунах, ходовій частині, гальмівні системі, працює випробувальна лабораторія.

Запасні частини і матеріали тільки оригінальні. Як на автомобілі, так і на роботи і запчастини надається гарантія.
Для зацікавленості власників автомобілів у ВАТ «Хмельниччина – АВТО» проводяться акції, а для постійних клієнтів, тих хто придбав автомобілі у ВАТ «Хмельниччина – АВТО» діє система знижок на роботи, запчастини і матеріали.

Автомобіль уже не розкіш. Це засіб для вирішення питань бізнесу, життя, відпочинку.
Автомобіль – це засіб пересування підвищеної небезпеки.
Тому, щоб автомобіль приносив задоволення його власнику, «Хмельниччина – Авто» створює умови, а від власника автомобіля залежить своєчасно його обслуговувати.
Свято «автомобіліста» це свято всіх. Вітаючи автомобілістів, хотів би привітати з цим святом і колег дорожників, працівників автомобільної інспекції які також створюють умови безпеки руху на дорогах. А також колег, що працюють на автомобільному ринку, але не в системі «УкрАвто».

З святом Вас, здоровґя , удачі, хай зелене світло світлофора завжди буде у Вашому житті.
Підмурняк Олексій Васильович. Генеральній директор ВАТ “Хмельнитчина -Авто”

ХМЕЛЬНИЧЧИНА-АВТО – Історія створення підприемства, та історія успіху