https://moyagazeta.com/

Прямий телефонний зв'язок з владою

Левова частка питань та пропозицій, які порушувались в ході її проведення, стосувались режиму роботи міського пасажирського транспорту, послуг приватних ЖЕКів, освітлення та ремонту окремих вулиць і прибудинкових територій. Відповідаючи на запитання щодо дворів будинків, Валерій Лесков повідомив, що міський голова визначив наступний рік – роком прибудинкових територій, на їх ремонт та впорядкування передбачається виділити з міського бюджету рекордну суму – близько 2,5 млн.грн.
Протягом години роботи прямої телефонної лінії кожен з одинадцяти додзвонювачів одержав вичерпні роз’яснення по суті своїх звернень. Конкретні доручення – вивчити окремі ситуації та допомогти у вирішенні проблем, одержали відповідні виконавчі органи міської ради.
Спілкуючись з журналістами, які традиційно беруть участь у роботі прямої телефонної лінії, Валерій Олександрович поінформував про основні питання, що розглядатимуть депутати міської ради на черговій сесії, розповів про перспективи розширення меж міста, поінформував про ситуацію з проплатою за газ у зв’язку з початком опалювального сезону, ознайомив з перспективами впровадження енергозберігаючих технологій в місті, відповів на інші запитання