https://moyagazeta.com/

Коли навчальні заклади Хмельницького стануть енергоефективними

Представники Інституту відвідують міста України, вивчають та аналізують ситуацію з енергозбереженням і проводять конкурсний відбір на право стати учасником програми з енергоефективності.
Наразі, до участі у конкурсі запрошено навчальні заклади з 12 міст (Вінниці Івано-Франківська, Луцька, Львова, Полтави, Рівного, Севастополя, Сімферополя, Херсона, Хмельницького, Чернівців, Чернігова).
Сьогодні у “зеленій залі” міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олександра Віннікова відбулася зустріч представників “Інституту місцевого розвитку” Кадрії Сафіуліної та Анатолій Колієнко із представниками відібраних до участі в конкурсному відборі навчальних закладів. Взяти участь у конкурсі за програмою “Енергоефективні школи” зголосилися:
– Хмельницький ліцей №17;
– Хмельницький навчально-виховний комплекс №4;
– Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького.
За програмою “Енергоефективні університетські містечка”:
– Хмельницький національний університет.
За результатами конкурсного відбору учасниками програми стануть 6 вищих навчальних закладів, представники яких будуть запрошені на установчий семінар до Києва. Під час семінару проводитиметься тренінг з методики впровадження програми “Енергоефективні університетські містечка”.

Ця програма розрахована на студентів 2-3 курсів, що навчаються за екологічними, енергетичними, природничими, економічними (менеджмент) спеціальностями. Термін реалізації програми: вересень 2010 р. – лютий 2011 р.
Подібний семінар проведуть для представників середніх навчальних закладів, тут буде впроваджено програми шкільної освіти з основ теплозбереження та ефективного використання теплової енергії.

Підсумовуючи розмову перший заступник міського голови Олександр Вінніков наголосив: “Даний проект є надзвичайно важливим для міста Хмельницького, тому ми готові стати учасниками проекту та поділитись усім необхідним набутим досвідом, залучивши міські освітні заклади”.
 

Автор: УВІП