https://moyagazeta.com/

Ковбаса невідомої якості до столу споживачів не дійшла

Житель Кам’янеччини потрапляв у поле зору правоохоронців останній раз у 2005 році: тоді також призупинили діяльність влаштованого ним у Чемеровецькому районі ковбасного цеху. У серпні цього року підприємець знову вирішив «випустити» партію ковбас невідомої якості, але його затримали «на гарячому».

У холодильних камерах цеху працівники міліції виявили більше тонни частин туш свиней, замороженого м’яса конини, ліверу, готових ковбас, замороженого сала у блоках, запакованого у поліетилен без маркування, голів, вух та ратиць свиней. На момент перевірки супровідні ветеринарні документи та документи про якість та безпечність даної сировини та продукції були відсутніми.

Підприємливий чоловік, який збирався збагатитися за рахунок здоров’я інших людей, відповідно до статті 107 КУпАП, сплатив штраф у вигляді десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, діяльність підприємства призупинена до отримання експлуатаційного дозволу, холодильні камери опечатані, а долю вилученої продукції тваринного походження наразі вирішують компетентні органи.

ЮЛІЯ ГРИНЬ