https://moyagazeta.com/

Кожні 4,5 хвилини один українець помирає від алкоголю…

Депутати, зокрема, вирішили:
1. Встановити час для продажу алкогольних напоїв в торговельних закладах м. Хмельницького з 11.00 до 22.00 години.
2. Встановити час для продажу алкогольних напоїв в закладах ресторанного господарства м. Хмельницького з 11.00 до 23.00 години.
3. Продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів проводити за документом, який засвідчує вік особи.
4. Заборонити розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, парках, скверах, пляжах, стадіонах, спортивних майданчиках.
5. Управлінню торгівлі створити постійно діючу робочу групу по перевірці дотримання суб’єктами підприємницької діяльності вимог рішення про посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення м. Хмельницького.
6. При виявленні неодноразових порушень пунктів 1, 2 даного рішення суб’єкти господарювання притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством.
7. Рішення набуває чинності з 1 травня 2009 року.
Одразу після прийняття цього рішення деякі депутати почали наполягати на його скасуванні чи, принаймні, на внесенні до нього змін. Суть пропонованих змін полягала у вилучені двох перших пунктів рішення.
16 квітня, під час двадцять п’ятої сесії міської ради, запропоновані зміни було поставлено на голосування, але вони не набрали більшості голосів депутатського корпусу.

Депутати лише погодились перенести введення в дію рішення із 1 травня на 1 липня ц. р.
Робоча група продовжує працювати.
А хмельничани наразі мають цілодобовий доступ до вміло підкинутої отрути…