https://moyagazeta.com/

На безпритульних собак можна буде поскаржитись

Днями ця нарада пройшла під головуванням першого заступника начальника управління житлово-комунального господарства Ігоря Войтюка. Участь в обговоренні нагальної не тільки для нашого, але й багатьох інших міст проблемі взяли: начальник відділу благоустрою УЖКГ Микола Вишпольський, директор міського комунального підприємства “Спецкомунтранс” Анатолій Королюк, приватний підприємець директор притулку для бездомних тварин “Добро” Олександр Мазурук, лікар Хмельницької ветеринарної лікарні Костянтин Завроцький, представники громадської організації “За рідний Хмельницький”, волонтери.

Розпочинаючи нараду Ігор Войтюк зазначив, що для регулювання чисельності тварин та забезпечення безпеки мешканців міста в міському комунальному підприємстві “Спецкомунтранс” створено дільницю із відлову безпритульних тварин. Дільниця забезпечена обладнанням. Відлов тварин проводиться за зверненнями громадян та в місцях великого скупчення людей з 5 до 7 ранку та з 20 до 22 години. Однак, остаточне вирішення проблеми потребує тривалого часу.

Серед завдань, які належить вирішити ближчим часом, перший заступник начальник управління ЖКГ назвав покращення взаємодії між громадськими організаціями, волонтерами та керівництвом притулку “Добро”. Ігор Михайлович наголосив на необхідності невиконання умов договору тимчасового користування господарських приміщень притулку.

У ході наради її учасники заслухали інформацію директора притулку “Добро” Олександра Мазурука стосовно забезпечення належних умов для безпритульних тварин у притулку. Він, зокрема, доповів, що в даний час у притулку є 13 вольєрів для тварин, які відібрані для проведення стерилізації. У вольєрах проводиться поточний ремонт – фарбування, дезинфекція, заміна підлоги. Відібрано 58 тварин, які готуються для операції.

За підсумками наради директору КП “Спецкомунтранс” Анатолію Королюку доручили, по-перше, надавати волонтерам автомобіль для збору та доставки продуктів для тварин, по-друге, забезпечити зв’язок із волонтерами та проводити збір інформації щодо кількості тварин по мікрорайонах міста.
Директору притулку “Добро” Олександру Мазуруку поставили жорстку вимогу чітко виконати всі умови договору до 1 серпня цього року, а це:
– провести поточний ремонт приміщень та облаштувати їх під притулок для безпритульних тварин;
– застрахувати майно на суму не меншу за його балансову вартість на користь управління ЖКГ,
– забезпечити повноцінне функціонування притулку;
– вести облік безпритульних тварин та щомісяця надавати управлінню інформацію про кількість прийнятих та стерилізованих тварин;
– розпочати роботу із проведення стерилізації тварин із 1 серпня 2009 року.
Директора притулку також зобов’язали підтримувати постійний зв’язок із управлінням ЖКГ, громадськими організаціями, волонтерами для оперативного вирішення проблемних питань, збільшити кількість вольєрів для тварин та забезпечити належні санітарні умови утримання.

Громадській організації “За рідний Хмельницький” доручено організувати інформування мешканців міста про роботу притулку “Добро” та відкрити рахунок для збору благодійних коштів на розвиток та утримання притулку.
Хочеться сподіватись, що спільними зусиллями проблему безпритульних тварин у нашому місті вдасться вирішити.
 

Автор: УВІП