https://moyagazeta.com/

Літні табори – під пильним оком правоохоронців!

За ініціативи керівництва міліції Поділля прийнято спільне рішення, щодо проведення профілактичних заходів в стаціонарних оздоровчих таборах відпочинку для дітей.

Згідно графіка виїзду у дитячі оздоровчі табори на території Хмельницької області працівниками підрозділів КМСД, СЗГ, Сокіл, Беркут, Державтоінспекції, майже через день три місяці поспіль будуть здійснюватись візити в табора для проведення широкомасшабної роботи із дітьми.

Табір «Чайка» став першим з 12 подібних закладів в області, які у межах оперативно-профілактичної операції «Літо-2013» мають на меті відвідати правоохоронці з метою профілактики та ознайомлення дітей з професією міліціонера.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей разом із працівниками Державтоінспекції розробили спеціальну програму, за якою в ігровій формі школярі ознайомляться з усіма тонкощами роботи різних служб міліції.

Виступ розпочав вже давно знайомий Славко-Хоробрик. Даішник привітався із дітлахами, розповів йому про свої пригоди та побажав гарного літнього відпочинку. Після чого працівники ДАІ повторили з малечою Правила дорожнього руху у вигляді різноманітних вікторин та конкурсів. Діткам, які приймали участь в конкурсах Славко-Хоробрик особисто подарував, нововведення чудову дитячу настільну гру «З Славком-Хоробриком грай – Правила дорожнього руху вивчай». Кожній дитині інспектора вручили профілактичну листівку з безпеки дорожнього руху.

Після конкурсів, які провели Даівці, бійці спецпідрозділів продемонстрували дітям показові виступи: прийоми рукопашного бою, приклади затримання імітованих правопорушників, вправи зі стрільби та захоплення заручників.

Далі таборяни змогли сам на сам поспілкуватися та сфотографуватися з працівниками міліції, взяти у руки бойові автомати, приміряти на себе захисні шоломи та куленепробивні жилети, побували у спецавтомобілях ДАІ та віддавали накази через справжню радіостанцію.

Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області

(Свідерська С.М.)