https://moyagazeta.com/

Літній візит правоохоронців.

 

На цей раз правоохоронці ознайомили з професією правоохоронця понад 200 дітей, для них були створені всі умови для того, щоб побачити роботу міліції.

Цікавим та важливим став візит до «Придністровської Чайки». На даний час в дитячому таборі знаходяться діти з інтернатів Поділля. Діти-сироти, малеча, яка позбавлена батьківського піклування. Зі слів вихователів, діти вкрай важкі. Половина вихованців мають умовну судимість, також знаходяться дівчата, які в своєму ранньому віці займались торгівлею власного тіла, малолітні дівчата, які знаходяться в положенню.

Перед тим, як розпочати свій виступ правоохоронці довго мудрували, як зробити так, щоб дітлахам стало цікаво, і щоб потім вони змінили свій напрямок в житті. З початку зустріч розпочалось з грубощів та негарної поведінки вихованців, але з часом все змінилось. Коли працівники ДАІ почали проводити конкурси та вікторини малеча ожила і розвеселилась. Стало цікавим те, що багато з них досконало знали Правила дорожнього руху і з захопленням демонстрували свої знання. Також дуже сподобалось вихованцям подарунки від інспекторів за чудові знання.

Далі захоплюючу зустріч продовжили бійці спец розділу «Беркут» – стрілянина, рукопашний бій, все як в бойовиках взагалі змінило поведінку всіх дітей. Діти кричали, що ми хочемо бути такими, як працівники міліції – чесними, сміливими, захищати молодших і слабких, забезпечувати безпеку дорожнього руху.

Після цього таборяни змогли сам на сам поспілкуватися та сфотографуватися з працівниками міліції, взяти у руки зброю, яка знаходиться на озброєнні в МВС, приміряти на себе захисні шоломи та куленепробивні жилети. А також побувати в службових автомобілях ДАІ і послухати захоплюючі розповіді інспекторів про затримання злочинців та безпеку на дорозі.

Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області