https://moyagazeta.com/

Майже 300 мільйонів гривень податку на прибуток спрямували до державного бюджету у 2011 році підприємства Хмельниччини

Про це йдеться в повідомлені Прес-служби ДПС у Хмельницькій області. Якщо ж вести мову про цей бюджетоутворюючий податок, то податковою службою Хмельниччини у 2011 році забезпечено надходження до державного бюджету з податку на прибуток в сумі 294 мільйони гривень, що на 68 мільйонів гривень більше, ніж у 2010 році. Темпи росту становлять 130 відсотків з урахуванням програми регіонального розвитку області та держави в цілому.

По частині прибутку (доходу) державних підприємств до державного бюджету забезпечено надходження в сумі 6,6 мільйона гривень, що складає 121 відсоток виконання доведеного завдання.
„Підкреслю, що за результатами 2011 року найбільші надходження податку на прибуток по області були забезпечені в галузі виробництва та розподілення електроенергії, газу та гарячої води. Питома вага надходжень становить 31 відсоток, у тому числі ДП НЕК „Енергоатом” – 23 відсотки”, – зауважив начальник управління оподаткування юридичних осіб державної податкової служби у Хмельницькій області Василь Шкарпета.