https://moyagazeta.com/

Мета прокурорських перевірок на Хмельниччині – реальне поновлення прав громадян на зарплату

За втручання прокурорів упродовж поточного року працюючим відшкодовано понад 11 млн. грн., за 56 внесеними документами реагування до відповідальності притягнуто 22 посадовці, порушено та спрямовано до суду 9 кримінальних справ. Одним з ефективних засобів впливу на погашення зарплатної заборгованості стало проведення у прокуратурі області нарад із запрошенням керівників підприємств-боржників.

Порушення у сфері оплати праці виявляли майже усі міськрайпрокурори. Наприклад, за втручання прокурора м.Нетішина працівникам житлово-комунального обєднання виплачено 528 тис. грн. зарплати. За документами реагування прокуратури м.Хмельницького на ТОВ «Агрофірма «Квіти Поділля», ХКП «Електротранс» та ПФ «Проспектбуд» перед працівниками погашено заборгованість із заробітної плати в сумі 964 тис. грн.

Чверть мільйона гривень боргу виплатило керівництво ВАТ «Електрон» після розгляду подання прокурора м.Кам’янця-Подільського. Так само результатом розгляду подання прокурора м.Хмельницького на КП «Електротранс» стало відшкодування працівникам 768 тис. грн. зарплати.

Проблеми повноти та своєчасності виплати заробітної плати і надалі перебуватимуть на особливому контролі органів прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області