https://moyagazeta.com/

Молодіжні організації Хмельницького змагались на пляжі

На змагання були запрошені різні громадські організації, такі як ХОМГО «Фреш-сіті», ХОГО «Діти кризи», ЖМО «Нова етика» і також свою команду представила і ХММГО «Центр молодіжних перспектив». Кожна з команд постала перед глядачами з яскравими девізами та незвичними образами та назвами.

У програмі заходу було біля десяти яскравих конкурсів. Серед них були і давно відомі, які вже стали класикою, а були і зовсім незвичні та смішні. Учасникам довелось показати неабиякий хист як у розв’язуванні логічних задач, так і у швидкісних конкурсах.
Заслужене перше місце завоювала команда ХОГО «Діти кризи». Друге та третє місце зайняли команди «Чисте місто» (ХОМГО «Фреш-сіті») та «Ща пагонім» (ХММГО «Центр молодіжних перспектив») відповідно. І команда «Бабский батальон» (ЖМО «Нова етика»), яка показала неабиякий бойовий дух, посіла останнє місце у змаганнях.

«Cаме такий альтернативний вид проведення вільного часу необхідно пропагувати серед усієї молоді, а особливо в наш час і серед дівчат. В «рік молоді» я не бачила жодного подібного проекту. Все було просто супер!» — заявила представниця ЖМО «Нова етика» Александрович Катерина.

Нестандартне проведення «веселих стартів» не оминув і глядачів, які були безпосередніми учасниками деяких етапів змагань. В результаті жоден присутній не покинув «поле бою» без заряду позитивних емоцій та веселої усмішки на обличчі.
Організатори заходу висловлюють щиру подяку за підтримку у проведенні турніру депутату обласної ради Миколі Вороні.

 Ігор Мельничук для “Моєї газети+”

Фото автора