https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині відкрили перший в області музей міліції

Ідея створення музею міліції виникла більше року тому на засіданні ради ветеранів Летичівського РВ УМВС України в Хмельницькій області. У його створенні взяли участь пенсіонери та ветерани ОВС, особовий склад райвідділу, підключились меценати, повідомляє прес-служба відомства.
В експозиції представлені фотографії, документи та речі працівників районного відділу УМВС, найважливіші нормативно-правові акти, що стосуються створення, організації та діяльності РВ УМВС, зразки озброєння та форменого одягу різних періодів.

Музей має стати осередком виховання молоді в дусі патріотизму, любові до Батьківщини, де ветерани мають ділитися досвідом з молодими працівниками міліції та молоддю району. З метою популяризації роботи правоохоронців також планується систематичне проведення у музеї екскурсій для учнів навчальних закладів.

В урочистому відкритті музею взяли участь керівництво обласної міліції на чолі з начальником УМВС Миколою Семенишиним, голова Летичівської РДА Ірина Матлаєва, особовий склад райвідділу, ветерани ОВС та громадськість. 

http://podilska.info/