https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині відкрито найбільший у Європі комплекс із виробництва яєць

За словами генерального директора компанії «Авангард» , яка є власником новореконструйованого птахівничого комплексу, компанія стане потужним гравцем на ринку не лише в Україні, але й у світі. Підприємство головним чином орієнтоване на виробництво яєць та їх продаж на території всієї України. Після повного введення в експлуатацію комплексів «Авіс» та «Чорнобаївське», що у Херсонській області, поголів’я курей зросте до 28,9 млн. , а виробництво яєць підвищиться більш ніж на 50% – з 5,2 млрд. штук за рік до 7,2 млрд.
На території птахофабрики реконструйовано старі птахівники, а також побудовано нові високотехнологічні павільйони для утримання курей. У шістьох нових павільйонах для утримання курей процес повністю автоматизований: автоматично контролюється температура у приміщеннях, провітрювання, подача води та кормів для птиці – людський фактор практично відсутній, адже потрібно лише два працівника, що перевірятимуть справність автоматики. Проте й на цьому компанія зупинятись не збирається, адже у планах розширення та збільшення виробництва протягом наступних двох років та цикл замкненого виробництва. Також у планах будівництво заводу, який вироблятиме біогаз із пташиного посліду, що дозволить забезпечувати газом усю птахофабрику, відкриття цеху із забою курей, лінії із сортування та упакування яєць та комбікормового заводу.
Як зазначила генеральний директор «Авангарду», вони обрали с. Гуменці за переконання Хмельницької обласної адміністрації. За словами Олега Стрілецького, дуже радує, що такий завод відкрили саме на Хмельниччині, це дозволить і надалі розвиватися краю.

Г.Сапожнік, сайт ХОДА