https://moyagazeta.com/

Депутати міської ради продовжують звітувати перед виборцями

 Мельник Станіслав Геннадійович – депутат міської ради шостого скликання, обраний по виборчому округу № 20 від Хмельницької міської партійної організації “Українська Народна Партія”. Станіслав Геннадійович є заступником генерального директора ХМСТ “Кооператор” та членом постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

Собко Анатолій Іванович – депутат міської ради шостого скликання, обраний по багатомандатному округу від фракції “Партії Регіонів”. Анатолій Іванович є директором ПВРМ “Мазсервіс” та членом комісії з питань роботи житлово-комунального господарства.

Баклажко Валерій Васильович – депутат міської ради шостого скликання, обраний по багатомандатному виборчому округу №16 від партії “Сильна Україна”. Валерій Васильович є генеральним директором ТОВ “УкрЕЛКОМ” та членом постійної комісії з питань соціально- економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємства.

Депутати беруть активну участь у роботі постійних комісії, пленарних засідань міської ради, депутатських днях та загальноміських заходах.

Звітуючи перед виборцями Станіслав Мельник зазначив, що за кошти виділені з міського бюджету по округу №20 було виконано наступне: поточний ремонт доріг з асфальтобетонним покриття на вул. Толстого (730 м2), вул. Купріна (1892 м2), вул. Васяніна (29 м2), вул. Городовікова (441/88 м2). На роботи було витрачено 473 тис. грн. Також зроблено ремонт асфальтного покриття прибудинкової території на вулиці Гастелло, 14 (164,8 м2) на суму 23, 4 тис. грн.

Для утримання в належному стані зливової каналізації було очищено 224 колодязі зливної каналізації. Промито 1244 п.м. труб зливової каналізації. Замінено 61 шт. пошкоджених решіток, люків, рамок, кришок люків на колодязях зливової каналізації. Влаштовано 3 додаткових колодязі на мережі зливової каналізації.

Також Станіслав Геннадійович зазначив, що протягом 2012 року до нього надійшло близько 50 звернень, серед яких були прохання про надання матеріальної допомоги, працевлаштуванню, влаштуванню дітей у заклади дошкільної освіти. В результаті проведеної роботи працевлаштовано 20 хмельничан, шестеро дітей влаштовано до дитячих садочків, виділялася матеріальна допомога. Дитячий садочок “Капітошка” отримав комп’ютер, а НВК №2 отримала два телевізори.

В результаті звернень депутатів Станіслава Мельника та Анатолія Собка було виділено з міського бюджету 400 тис. грн. та зроблено ремонт в двох групах дошкільного закладу “Капітошка”.

Звертаючись до присутніх Анатолій Собко розповів про співпрацю із НВК №2 та ЖЕКом №5, особливо в організації суботників. Також депутат допомагав у заміні вікон у даному навчальному закладі, ремонту двору та території школи №2.

Анатолій Іванович закликав мешканців мікрорайону бути активними та виходити із пропозиціями, брати участь у різноманітних заходах.

Депутати активно співпрацюють із різними громадськими, ветеранськими організаціями та закладами соціального спрямування.

Депутат міської ради шостого скликання, обраний по багатомандатному виборчому округу №16 Валерій Баклажко зазначив, що протягом двох років для покращення якості життя у мікрорайоні було освоєно більше 2 млн. грн. Найбільш масштабними були роботи з капітального ремонту вулиць Мічуріна та Аеродромної – більше 700 тис. грн.

Також було відремонтовано покрівлі будинку на вул. Купріна, 57 (65 тис. грн), Виконано роботи по асфальтуванню прибудинкових територій вул. Раскової, 1 та вул. Купріна, 57. На ці роботи витрачено 42 тис. грн. Виконано ремонт під’їзду №1 в будинку по вул. Кам’янецькій, 159/1 (60 тис. грн). Виконано роботи по обрізці аварійних тополь у дворі будинків на вул. Кам’янецькій, 155, 157, 159, вул. Короленка, 98. Проведено поточний ремонт доріг з асфальтобетонним покриттям: Купріна (1892 м2), дорога до буд. №62 вул. Козацька та №61 вул. Купріна (113 м2). На ці роботи витрачено 297,6 тис. грн.

Для безпеки дорожнього руху встановлено знак “Пішохідний перехід” на перехресті вулиць Димитрова та Коцюбинського.

У своєму виступі кожен із депутатів дякував начальнику ЖЕКу №5 та працівникам за співпрацю та готовність завжди допомогти.

Після звіту виборці мали змогу поставити запитання депутатам.

Зокрема присутніх цікавили питання формування нових тарифів на житлово-комунальні послуги, надання житла ветеранам згідно черги. Мешканець провулку Ватутіна просив замінити електричний стовп у провулку Франка та вирішити питання із низьким тиском води у провулку Ватутіна. Але незважаючи на прохання та зауваження багато слів подяки пролунало на адресу депутатів особливо за опіку та допомогу організаціям інвалідів та ветеранів, за проведення святкових заходів у мікрорайоні Дубове.