https://moyagazeta.com/

Атракціон «Космічна жадібність» та Ізяславський міський голова

Троє молодиків з гаслами «Допоможіть стати мером!» та «Стану мером – все віддам» навипередки на протязі 5-хвилин збирали усе підряд від перехожих у чорні коробки. Таким чином показуючи, що вони не гірше, а подекуди й краще вміють ошукувати мешканців міста, ніж нині діючий мер Ізяслава Кондратюк І.Д.

Такою формою організатори показали, що нині діючий Ізяславський міський голова усіляким чином дбає не про добробут громади міста, а лише про власні інтереси. Так, Кондратюк І.Д. вступивши в змову з секретарем міської ради, сфабрикували рішення першої сесії, видаючи незаконні розпорядження протягом 3-х років про преміювання себе в розмірі 50%,60%,70% від заробітної плати, чим завдали збитки на суму 347 787,32 гривень.

За ініціативою пана Кондратюка І.Д. розпорядженням виконкому Ізяславської міської ради №17 від 18.03.08 р. були передані активи Ізяславського житлово-комунального підприємства до комунального підприємства «Комуненерго» без передачі кредиторських зобов’язань Ізяславського ЖКП, в т.ч. заборгованості по платежах до Пенсійного фонду у сумі 259 956,26 гривень. А техніку ЖКП мер використовував у особистих цілях, чим завдав збитки на суму 4 000 гривень.

Незрозумілим здається самочинне відкликання мером Ізяслава виконання судового рішення про стягнення 200 000 гривень збитків з приватного підприємця за ремонт дороги по вул. Станіславського. Коли про це довідались депутати, було вже пізно. Рахунки були розблоковані, а підприємець раптово збіднів.

«Цією акцією «Комітет моніторингу», «Діти кризи» та громада міста Ізяслава протестує проти вседозволеності посадовців різних рівнів, в тому числі і міського голови, в період загальної політичної апатії та спостереженнями за «розборками» керівників держави. Цією акцією ми демонструємо, що на місцевому рівні громада може поставити чиновника на місце», – сказав голова «Комітету моніторингу органів влади» Олесь Вітряний


 

Автор: «Комітетом моніторингу органів влади»