https://moyagazeta.com/

Депутати міскради звітували перед виборцями

Участь у зібранні взяли секретар міської ради Валерій Лесков та відповідальні працівники міськвиконкому.
Віктор Паламарчук, обраний по виборчому округу № 29, є секретарем постійної депутатської комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, очолює міське комунальне підприємство “Електротранс”. Юрій Тюлькін, обраний по єдиному багатомандатному округу і закріплений за цим районом, є членом постійної комісії з гуманітарних питань. Обидва депутата входять до фракції “Батьківщина” у міській раді.

Звітуючи про виконання депутатських обов’язків Віктор Паламарчук зазначив, що від листопада 2010 року до нього надійшло 16 звернень виборців округу №29, які успішно виконані. Значний обсяг робіт за сприяння депутатів був зроблений для облаштування мікрорайону Ракове. Зокрема, відремонтовано вхід до приміщення будинку офіцерів; в парку мікрорайону Ракове проведено озеленення та омолодження дерев, реконструйовано ігровий майданчик та лавочки; відремонтовано та встановлено спортивно-ігрові майданчики на вул. Довженка,14,14/2,16,16/2; ігрові майданчики обладнано 12 пісочницями; встановлено 9 лавочок; на вулиці Майборського проведено освітлення та заасфальтовано прибудинкову територію; зрізано аварійні дерева на вул. Попова, 3, 5 та на території НВО № 9.

Серед корисних справ, зроблених на виправдання довіри мешканців округу, Віктор Анатолійович назвав, зокрема надання фінансової та організаційної допомоги для проведення у мікрорайоні Ракове таких цікавих масових заходів, як конкурси “Подільська палітра імені Людмили Мазур” і “Малюнок на асфальті”, святкування Дня міста і Масляної в мікрорайоні Книжківці та інших.
Суттєва благодійна допомога надавалась на лікування та різні нагальні потреби ветеранам ВВВ, інвалідам, іншим мешканцям мікрорайону.

Мешканці виборчого округу вдячні депутату за придбання комп’ютерної техніки для НВО № 9; виготовлення та встановлення дверей в бібліотеці № 14; забезпечення спецодягом працівників Будинкоуправління № 2 та харчоблоку загальноосвітніх закладів мікрорайону Ракове; за встановлення газової колонки інваліду ВВВ; за пожертви для церкви Святого Пантелемона.
І це лише частина вирішених депутатами питань за нетривалий період часу.

Серед зауважень і пропозицій, які висловили мешканці мікрорайону під час зустрічі, йшлося про необхідність поточного ремонту окремих ділянок доріг, благоустрій території поштового відділення, перевірки системи опалення одного з будинків, зрізування аварійних дерев. Жителі мікрорайону просили вивчити питання щодо відкриття нового маршруту громадського транспорту, який би з’єднував мікрорайон Ракове та Дубове. Загалом виборці округу роботу своїх депутатів оцінюють позитивно. Водночас чимало нарікань прозвучало на роботу Будинкоуправління №2 та бездіяльність його керівника.

Відповідаючи на запитання присутніх секретар міської ради Валерій Лесков роз’яснив:”Нам складно впливати на роботу Будинкоуправління у зв’язку з тим, що військове містечко знаходиться не на балансі міста, однак ми руки не складаємо. Завдячуючи таким депутатам як Віктор Паламарчук, Юрій Тюлькін, Сергій Болотніков міська влада знаходить шляхи за рахунок бюджету розвитку вирішувати нагальні справи мешканців мікрорайону”.

Секретар міської ради зазначив, що всі проблемні питання міська влада тримає на контролі і намагається вирішувати і ще три роки тому зробила все від неї залежне для передачі військового містечка Ракове у комунальну власність міста. До розгляду цього болючого питання депутати планують повернутися найближчим часом.
Валерій Олександрович подякував активним мешканцям виборчого округу за небайдужість і запевнив, що міська влада докладе максимум зусиль, аби проблемних питань ставало якнайменше.