https://moyagazeta.com/

«Завод Нева» виставлено на продаж

“Згідно із планом приватизації цей об’єкт виставлено на продаж, на конкурс з елементами аукціону. По-перше, держава отримає кошти, а по-друге, ми знайдемо для заводу власника, який буде працювати”, – сказав начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області Валерій Савчук.

Обов’язковою умовою участі у конкурсі є наявність бізнес-плану на найближчі п’ять років та отримання прибутків. Підприємець має вкладати кошти в розвиток та модернізацію виробництва. Також новий власник зобов’язується підвищувати заробітну плату та матеріально заохочувати працівників. “На конкурсі буде продано 82% акцій, кошти надійдуть до держбюджету. Область отримає кошти лише тоді, коли завод почне прибутково працювати”, – розповів Валерій Федорович.

Всі документи (концепція розвитку, підтвердні документи або конкурсні пропозиції цін) на конкурс подаються у запечатаних непрозорих конвертах, на яких зазначається адреса Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області та те що міститься у конверті. На конвертах не повинно міститися жодної інформації, за якою можна ідентифікувати особу покупця.

“Ми запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конкурсі. Кінцевий термін прийняття заяв та підтвердних документів – за сім календарних днів до проведення конкурсу”, – продовжив Валерій Савчук.

Источник: vsim.com.ua