В Хмельницькому національному університеті відбулося урочисте посвячення в студенти

За традицією на стадіоні унівіерситету зібралися студенти, їхні батьки, члени ректорату, директори інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр, викладачі та гості свята.

Відкрив церемонію ректор університету, депутат обласної ради – Микола Скиба. Привітавши першокурсників з початком нелегкого, але цікавого шляху – шляху до нових знань, до опанування майбутньою професією, Микола Єгорович вручив їм символічні ключ до скарбниці знань і студентський квиток.

Василь Осадчий від усього депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто привітав студентів, батьків та весь викладацький склад з Днем знань та початком нового навчального року.

“Студентська пора для більшості з вас стане початком нового етапу в житті і перших самостійних рішень. Вірю, що своїми міцними знаннями та численними талантами ви примножите успіхи Університету, а зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Від вас залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни”, – сказав і своєму виступі Василь Петрович та висловив слова подяки за щоденну напружену працю професорсько- викладацького складу вищого навчального закладу.

У своєму виступі він також зазаначив, що сьогодні Хмельницький національний університет є потужним вищим навчальним закладом, який готує фахівців із багатьох галузей знань. Університет, в якому навчається більше 12 тисяч студентів за 36 напрямами освітньо-кваліфікаційної підготовки, забезпечує необхідними кадрами підприємства, установи та організації не лише подільського, а й інших регіонів України та країн світу.

Теплі слова привітань на адресу студентів прозвучали від народного депутата України Василя Демчишена, заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Гаврішка, Хмельницького міського голови Сергія Мельника.
Урочистості продовжилися виступами артистів, показовими виступами спортсменів та демонстрацією колекцій одягу студентів-дизайнерів університету.

Источник: Хмельницька обласна рада