Хмельницька родина відсвяткувала діамантове весілля (Фоторепортаж)

Поважні хмельничани святкували діамантове весілля. А називається воно так тому, що його святкують щасливчики, яким вдалося прожили разом шістдесят років, вистоявши перед натиском долі, як твердий діамант.
У міському РАГСі відбувся урочистий розпис ювілярів. “Молодят” прийшли привітати діти і внуки, рідні та знайомі, друзі.

Від міської влади здоровив “діамантову” сім’ю заступник міського голови Григорій Давиденко. Він вручив сім’ї Фадєєвих букет квітів, побажав добра, щастя, здоров’я, довгих літ життя і передав від міського голови Сергія Мельника цінний подарунок і пам’ятний вітальний адрес, у якому мер написав таке: “Бажаємо вам великого-превеликого земного щастя, мати привід щодня з чогось радіти, щоб поруч завжди були вірні друзі. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії добра. Хай і надалі вам всміхається щире, відкрите, повне радості і щастя життя!”

Одружилися ювіляри 31 січня 1951 року в Проскурові.
Олександр Олексійович Фадєєв народився 26 лютого 1926 року на Уралі в селі Ларіно, Свердловської області. Закінчивши 7 класів почав працювати у колгоспі. Наприкінці 1943 року був призваний до лав діючої армії. Воював у складі 100-ї танкової бригади 31-ого танкового корпусу. Брав участь у боях на Сандомирському плацдармі, у Вісло-Одерській операції. В лютому, вже на території Німеччини, під час боїв був поранений. Після лікування у госпіталі повернувся в свою бригаду і далі воював проти фашистів. Війну закінчив у Празі 11 травня 1945р.
Після війни служив у Проскурові в 31-ій танковій дивізії. Тут, на Подільській землі, у Проскурові, зустрів свою долю, юну красуню – подолянку Галину Якубову. 31 січня 1951 року молоді люди побралися.
Життя військового кидало сім’ю світом – міста Бердичів і Львів, Німеччина, Камчатка.
Разом виростили і виховали трьох дітей. Нині радіють онукам і чекають правнуків.
 

УВІП