https://moyagazeta.com/

Симчишин змінює 23 директорів шкіл і дитсадків. Упираються ще троє

 За словами Симчишина, проблемним залишається питання заміни керівників СЗОШ №6, ліцей №17 і ДНЗ №25. Там заплановані батьківські збори та зустрічі з педагогічними колективами.

Разом з тим, сьогодні колектив СЗОШ №6 намагався привернути увагу ЗМІ до внутрішніх кадрових пертрубацій. На їхню думку, 35-річний директор Андрій Попик три роки фахово управляє закладом: у рейтингу міських навчальних закладів згадана школа посіла 6 сходинку, а її вихованці працюють за німецькою програмою обміну.“І навіть там, де не було розуміння колективу (після представлення нового директора – НГП), закінчувалося аплодисментами і тисненням руки. Жодного партійця зі “Свободи” не призначали. Відбір відбувався за фаховими показниками”, – сказав мер.

Натомість начальник управління освіти Роман Миколаїв наголосив, що думку колективу буде враховано, однак рішення ухвалюватиме він як посадова особа. Додавши, що так прописаний закон про освіту.

Довідка НГП. У Хмельницькому є 42 загально-освітніх навчальних заклади та 47 дошкільних навчальних закладів.https://ngp-ua.info