https://moyagazeta.com/

Сергій Мельник: Вітаю всіх вас із 580-ю річницею нашого чудового міста!

Проте, незважаючи на свій солідний вік, воно завжди було, є і буде молодим душею, багатим на дитячий сміх, молодечу енергію, бадьорість і завзяття, мудрість зрілих людей.
Впродовж століть Хмельницький невпізнанно змінився зовні, перетворившись на велике, сучасне і дивовижно гарне місто, де мирно живуть майже 262 тисячі хмельничан.
Сьогодні наш Хмельницький з повним правом носить горде ймення столиці Подільського краю. Це потужний економічний, адміністративний, політичний, науковий і культурний центр області. У близькому й далекому зарубіжжі відомі промислова продукція наших підприємств, суттєві здобутки малого і середнього бізнесу, багаті культурні традиції.
Хмельничани можуть пишатись рідним містом, яке за багатьма показниками займає передові позиції в державі. Хмельницький – лідер за рівнем народжуваності, на другому місці в країні за темпами житлового будівництва та за часткою населення, зайнятого у малому бізнесі.
Місто гордиться і шанує усіх, хто своєю натхненною працею примножує його досягнення. На минулій сесії міської ради високого звання „Почесний громадянин міста Хмельницького” удостоєно двох шанованих хмельничан: директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, депутата міської ради всіх шести скликань Швеця Володимира Федоровича та олімпійського чемпіона, Заслуженого майстра спорту СРСР, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, Нагорного Сергія Вікторовича. Тож, нині Хмельницький має 18 почесних громадян.
Традиційно, напередодні Свята міста, враховуючи побажання трудових колективів, ми вшанували 26 хмельничан кращих за професіями. Серед них, кращий будівельник – Віктор Антонович Пелюх, кращий лікар – Лариса Михайлівна Стриєшин, кращий вчитель – Олеся Віталіївна Гулько, кращий працівник культури – Володимир Іванович Петрина, кращий двірник – Валентина Степанівна Ковальчук, кращий водій громадського транспорту – Тетяна Василівна Вербова, кращий дільничний інспектор – Сергій Миколайович Момот. Відзначили кращих представників творчої інтелігенції міста – лауреатів премій імені Богдана Хмельницького та Михайла Орловського.

Ці люди, як і багато-багато інших хмельничан кожен на своєму робочому місці самовідданою щоденною працею розвивають та змінюють на краще наш спільний дім.

Переконаний, що запорукою здобутків територіальної громади є велика любов кожного хмельничанина до рідного міста. Ми творимо його для наших дітей. Прагнемо робити все можливе, щоб в ньому було зручно жити і працювати, легко і приємно відпочивати. Попереду ще багато задумів і планів, які нам спільно реалізовувати.

Дуже вірю в нашу подальшу взаємну довіру і порозуміння. Тож, нехай наша співпраця завжди буде плідною. Велика подяка вам, шановні хмельничани, за старанність та наполегливість.
День міста щороку збирає у родинне коло близьких і друзів, добрих приятелів і бажаних гостей. Усі ми цього дня почуваємося іменинниками, а наші серця переповнені радістю й гордістю за місто, яке стало для нас затишною домівкою і поєднало в одну велику родину.

Дорогі хмельничани, від Хмельницької міської ради, виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас із 580-ю річницею нашого чудового міста. Нехай воно буде світлим і радісним, нехай у ваших домівках панують сімейний затишок і злагода. Хай доля дарує вам здоров’я і благополуччя, невичерпні життєві сили і успіхи в праці задля подальшого розквіту рідного міста Хмельницького, рідної України.

 

З днем народження рідне місто! Міцнішай, розширюйся і процвітай!
Зі святом вас, дорогі хмельничани!

Щиро ваш
Хмельницький міський голова Сергій Мельник