https://moyagazeta.com/

Хмельницька команда не змогла на виїзді здолати вінничан.

 Хмельницька команда не змогла на виїзді здолати вінничан.

Сайт Міста повідомляє, 20 липня у Вінниці пройшов поєдинок етапу Кубку України, в якому хмельницькому «Поділлю» довелося протистояти місцеві «Ниві-В».

Рахунок був відкритий вже на початку гри, швидкий гол, який і вплинув на перебіг всього матчу, вдалося забити футболістам із Вінниці. Після пропущеного голу футболісти із Хмельницького в першому таймі так і не змогли зібратися, як наслідок на 38 хвилині пропустили вдруге. В другій половині матчу гра вирівнялася, а подекуди здавалося, що «Поділля» от-от заб’є і відновить інтригу але знову гол забили вінничани, тим самим остаточно вирішили долю путівки у наступний раунд. Щоправда, вкінці матчу нашим футболістам все-таки вдалося забити, і хоча цей м’яч нічого не вирішував, він став першим голом «Поділля» у професійному футболі.

Хмельницька команда покидає Кубок України, але 24 липня на нас чекає дебютний матч в другій лізі України проти миколаївського «Суднобудівника», який пройде на СК «Поділля» та розпочнеться о 18:00.http://khmelnytsky.com.ua/