Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

У ході засідання члени координаційної ради заслухали доповідь директора департаменту – начальника управління економіки та промисловості Лариси Литовки про основні зауваження, що надійшли під час розгляду калькуляцій вартості утримання торгового місця на ринках.
Заступник начальника Пенсійного фонду у місті Хмельницькому Марія Лужанінова поінформувала щодо порядку сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями.
Також члени координаційної ради заслухали інформацію щодо вартості утримання торгового місця на ринку ТОВ “Агропроммонтажналадка”.
За підсумками проведення координаційної ради вирішено надати наступні пропозиції.
1. Адміністраціям ринків рекомендувати:
1.1. Оприлюднювати калькуляцію вартості утримання торгового місця та плану робіт по калькуляції.
1.2. Під час розрахунку калькуляцій вартості утримання торгового місця врахувати наступне
– вартість утримання торгового місця на ринку не повинна перевищувати вартості утримання торгового місця, яка була в попередньому році з урахуванням сплати ринкового збору.
– середньорічну кількість днів роботи розраховувати виходячи із робочих днів на ринку (25,7 днів в місяць), включити витрати на забезпечення пожежної безпеки на ринку.
1.3. Нараховувати та виплачувати середню заробітну плату не менше рівня середньої заробітної плати по Україні.
2. Адміністраціям ринків, орендарям, найманим працівникам звернутися до власників контейнерів-орендодавців про зменшення вдвічі орендної плати за контейнер.
3. Управлінню торгівлі, департаменту економіки визначити і запропонувати відсоток зменшення оплати за утримання торгового місця з урахуванням грошової оцінки землі в розрізі кожного ринку.
У засіданні координаційної ради взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, депутат міської ради Надія Кнець, представники адміністрацій ринків “Імпульс світ” і ТОВ “Агропроммонтажналадка”.

 

УВІП