https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині відсутні борги з бюджетної компенсації податку на додану вартість

Визначальним є той факт, що наразі бізнес-активу повернуто з казни на 48 мільйонів гривень податку більше, ніж було «замовлено» до компенсації. Відтак податківці Хмельниччини «погасили» практично усі борги з бюджетного відшкодування ПДВ, що були наявні у регіоні в минулому, за винятком лише тих сум, що сьогодні ще оскаржуються у судах.

На часі майже 7 мільйонів гривень бюджетної компенсації ПДВ підприємства Хмельниччини отримали у своєрідному податковому «он-лайні» – автоматичному режимі. Нині на теренах регіону нараховується дев’ять підприємств „автоматників”.

«Наші результати, власне, і є найкращим свідченням наполегливої роботи Міністерства доходів і зборів над покращенням інвестиційного клімату в державі та регіоні. Адже своєчасне повернення податку на додану вартість вкрай важливе для оперативного поповнення підприємствами, як з іноземними, так і національними капіталами, власних обігових коштів. Великою мірою такий прогрес досягнуто завдяки поліпшенню податкового сервісного супроводу бізнесу та впровадженню новітніх електронних послуг. Саме вони дали надійний інструмент бізнес-активу для виявлення надійності власних ділових партнерів та уникнення різноманітних ризиків, а відтак підвищили й рівень сумлінності підприємницького активу у визначенні сум податку до відшкодування», – відзначає заступник голови ДПС у Хмельницькій області Володимир Михайлюк.