https://moyagazeta.com/

Пікет Хмельницької міської ради проти будівництва мечеті у Хмельницькому

Ми проти мечеті у Хмельницькому!

На сесію Хмельницької міської ради виноситься питання про виділення 50 соток землі по вул. Трудовій 11/2 б, під будівництво мусульманської мечеті.

Будівництво мечеті у Хмельницькому стане магнітом для навали нелегальних мігрантів. Ми стали свідками нашестя мусульман у Європу. Ліберальна політика європейських урядів дала змогу навалі мусульман запанувати на європейському християнському континенті. Вони будують свої мечеті, руйнують християнські храми і зсередини знищують християнську культуру Франції, Бельгії, Іспанії, Німеччини, Великої Британії. Сьогодні 30% новонароджених у Франції та 50% у Бельгії є мусульманами. Вже через 15 років Бельгія стане мусульманською державою. Мусульманське населення Великої Британії протягом останніх 30 років збільшилося у 30 разів – з 82 тис. до 2,5 млн. осіб.

МУСУЛЬМАНСЬКА ОКУПАЦІЯ ЗАГРОЖУЄ УКРАЇНІ!

З мовчазної згоди, ми можемо стати свідками повного заполонення України мусульманським світом. Ми не допустимо цього! Не будемо спокійно дивитися як на місці християнських церков будуються мечеті, як мусульмани-іноземці з огидою топтатимуть все українське, нашу культуру, яку тисячоліттями творив український народ на нашій Богом даній землі!
Ми повинні захистити українську християнську культуру та наших дітей від агресії зі сторони мусульман-іноземців. Ми пам’ятаємо подвиги козаків, які зі зброєю в руках захищали свою землю від бусурман, що століттями спустошували українську землю і гнали людей у неволю. Тепер наш час сказати своє рішуче

«НІ» МУСУЛЬМАНСЬКІЙ ОКУПАЦІЇ!

ПРИЙДИ НА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ

10 СЕРПНЯ о 9:00

під стіни Хмельницької міської ради

 

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»