https://moyagazeta.com/

На Хмельниччину потрапив “лівий” спирт на чверть мільйона гривень

Використовуючи новітні досягнення інформаційної епохи, зловмисники у всесвітній павутині налагодили нелегальну міжнародну он-лайн торгівлю „міцним градусом” практично у необмежених кількостях.

Як встановили правоохоронці, ціни на спирт у гривневому еквіваленті складали від 32 до 50 гривень за літр в залежності від розміру віртуального замовлення. Розрахунки здійснювались на електронні гаманці у міжнародних платіжних інтернет-системах „Security money” та “Web money”.

Перевезення сурогату теренами України вже відбувалось через реальну службу кур’єрської доставки вантажів. Саме на її складі у Полонному податківці і вилучили „лівий” алкоголь, який прибув на Хмельниччину з Луганська.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб причетних до міжнародного організованого злочинного кібер-угрупування, покупців спирту та місця його виготовлення. За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження.

„На часі злочини, заподіяні за допомогою високих технологій, все частіше стають об’єктами розслідувань податкової міліції регіону та становлять вже реальну загрозу економічній безпеці держави. Адже, на жаль, сьогодні організована злочинність не стоїть на місці, а йде у крок з передовими досягненнями IT-доби.

Кібер-зловмисники наразі добрались і до однієї з найбільш „злачних” сфер „чорного” ринку – торгівлі фальсифікованим алкоголем, яка становить безпосередню загрозу для найдорожчого, що є у людини, власне її життя.

Саме тому боротьба з порушеннями закону у цих сферах сьогодні є пріоритетними напрямами діяльності податкової міліції”, – говорить начальник управління податкової міліції ДПС у Хмельницькій області Олександр Гажос.

За матеріалами ДПІ в Хмельницькій області