https://moyagazeta.com/

На Хмельницькій макаронній фабриці вітали працівників з професійним святом

На заході були запрошені гості: керівництво державного підприємства «Хмельницького науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації», керівники фірми «Рондо», представники обласного комітету Компартії України, творча група ДТА «33 канал».

Голова правління ЗАТ «Хмельницька макаронна фабрика» Ігор Корнійчук привітав колектив із професійним святом, подякував за наполегливу працю, за відданість професії, за те, що кожен виконує належним чином свої обов’язки.

«Сьогодні ми прожили не простий рік. На жаль, процеси, які відбуваються, в Україні, Європі та світі свідчать, що люди стільки не споживають скільки наше підприємство стадне виробляти. Я переконаний в тому, що нашій державі слід ставати більш незалежною та самостійною. Це я стверджую, як перший секретар Хмельницького обкому КПУ, як генеральний директор підприємства», – підкреслив Ігор Корнійчук.

Ігор Володимирович проінформував присутніх про технічні зміни, що незабаром відбудуться на фабриці, які полегшать працю працівникам та зроблять виробництво макаронних виробів ще більш сучаснішим. Адже протягом всього періоду діяльності політикою фабрики була і залишається орієнтація на передові досягнення в області забезпечення стабільності якості виробів, задоволення потреб споживачів, впровадження прогресивних сучасних технологій та обладнання, впровадження системи якості. На фабриці виробляються макаронні вироби за оригінальними рецептами більш ніж 50 найменувань, використовуються кращі сорти вітчизняної сировини, без барвників та добавок.

Потрібно зазначити, що на сьогоднішній день, це підприємство можна сміливо назвати «Соціалістичним Острівцем», адже в пошані та соціально захищена людина праці. Фабрика видає своїм працівникам безвідсоткові кредити на придбання квартир, транспорту, побутової техніки, навчання дітей, лікування. Допомагає у виникненні якихось непередбачених затрат. Щокварталу фабрика видає своїм працівникам з власного вироб-ництва по 20 кілограмів макаронів, а при крайній потребі надає іншу матеріальну допомогу.

З нагоди свята найсумлінніші працівники були відзначенні на дошці пошани та нагородженні цінними подарунками та грошовими винагородами.

Також перед колегами виступив секретар первинної партійної організації КПУ Хмельницької макаронної фабрики Олександр Сидорук, який підкресли: «Завдяки Вашій невтомній праці підприємство знане не лише в регіоні, а й в Україні. Це не пусті слова – макаронна фабрика увійшла до Каталогу «Найкращих підприємств та послуг Хмельницької області 2011 року».

Олександр Володимирович наголосив, що серед працівників, які були відзначені на дошці пошани є двоє комуністів. Ці люди не лише професійно виконують свої обов’язки, але й активно беруть участь у громадському житті підприємства та міста в цілому. Від первинної партійної організації Южаковій Раїсі Володимирівні та Федаку Сергію Володимировичу вручили подарунки та почесні грамоти Хмельницького обкому Компартії України.

Прес-служба Хмельницького обкому КПУ