На військову службу до лав Збройних сил України урочисто проводжали 18 призовників-хмельничан

Від міської ради, міського голови Сергія Мельника новобранців з урочистою і пам’ятною подією в їхньому житті привітав завідувач відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Мечислав Грижбовський.

Зокрема, звертаючись до призовників, він наголосив, що служба в армії завжди вважалася школою життя для справжніх чоловіків. Мечислав Станіславович побажав юнакам міцного здоров’я, щастя й успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки.

Щирі та теплі напутні слова новобранцям висловила психолог Хмельницького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління молоді та спорту міської ради, яка очолює напрям військово-патріотичного виховання, Наталія Корольова. На згадку кожен новобранець отримав від центру та управління молоді та спорту подарунки та пам’ятку військовослужбовцю строкової служби, яка, за словами Наталії Михайлівни, допоможе зорієнтуватися під час служби у Збройних силах України, подолати як зовнішні труднощі, так і внутрішні проблеми, притаманні молодій людині.

З короткою промовою та настановами перед новобранцями виступив член міської ради організації ветеранів України, ветеран Збройних сил Микола Колесник.

Упродовж квітня-травня з міста Хмельницького та Хмельницького району на строкову військову службу до Збройних сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань направлять 100 юнаків. 35 призовників будуть служити у внутрішніх військах, решта хмельничан проходитимуть службу у військових частинах різних родів військ Збройних сил України та інших військових формувань, розташованих по всій Україні. Заплановано 6 відправок. Про це повідомив військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату полковник Віктор Тамбовець. За його словами першу партію молодого поповнення, а це 18 юнаків, буде направлено на службу до внутрішніх військ, центрального підпорядкування, до військових частин спеціального призначення, що дислокуються у Хмельницькому, а також у Києві, Чернігові, Сімферополі, Кривому розі та інших містах України.

Загалом під час призовної кампанії “Весна – 2013”, яка офіційно стартувала 1 квітня, з Хмельницької області на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України буде направлено 460 юнаків, що на третину менше, ніж минулого призову. Це пов’язано зі скороченням замовлення кількості призову юнаків до українського війська, а також професіалізацією війська і комплектуванням армії військовослужбовцями-контрактниками. “Відбираємо кращих з кращих. Йде реформування, перехід на контрактну службу. Впродовж трьох останніх місяців міський військовий комісаріат призвав на контрактну службу 29 осіб. Серед молоді попитом користується полк спеціального призначення, де є перспектива подальшої служби і достойна заробітна плата”, – сказав Віктор Тамбовець.

Прес-служба Хмельницької міської ради