https://moyagazeta.com/

Намети на Майдані в Хмельницькому: до чого вони примусять владу? (відео)

Розпочиналася акція багато чисельною ходою, у якій взяли участь більше тисячі підприємців, пільговиків, політиків, які не задоволені діями чинної влади. Вони висунули десять вимог керівництву держави, серед яких – скасування нового Податкового законодавства в повному обсязі, зняття з розгляду Парламенту законопроекту про внутрішню торгівлю, зменшення удвічі розміру єдиного соціального внеску, проведення референдуму щодо земельної реформи. Також серед вимог активістів – відставка вищого керівництва державою.

На одному з газонів площі протестувальники розбили намет. У ньому цілодобово чергуватимуть кілька десятків активістів. Ініціатори заходу запевняють: вони стоятимуть доти, допоки влада не виконає усіх вимог. Окрім того, учасники нового «майдану» влаштують тут інформаційно-консультативний центр, де усі верстви населення зможуть отримати необхідну юридичну допомогу або консультації. Також щодня усі охочі зможуть відвідати імпровізований «Народний кінозал», який працюватиме з 16 до 18 години. Кінострічки – задокументовані відеосторінки з життя людей у різних куточках України. Їх активісти збирали упродовж усього року, переїжджаючи із області в область.

За словами активістів, захід ніким не фінансується. Але сьогодні протестувальникам вдалося зібрали більше семи тисяч гривень добровільних пожертв для забезпечення життєдіяльності табору – на закупку надувних матраців, для утеплення наметів, а також для закупівлі чаю та кави.

Також ініціатори забастовки закликають хмельничан та усіх, хто страждає від державної політики чинної влади прийти уже у вівторок на майдан, аби підтримати вимоги учасників акції протесту. 

Ольга Лисиця