https://moyagazeta.com/

Народний депутат від Хмельниччини і співвласник мережі “Епіцентр” Олександр Герега назвав колишнього голову Хмельницької ОДА і одного зі своїх топ-менеджерів Вадима Лозового хорошим губернатором

 Герега переконаний, що нова влада мала би дати йому час, щоб показати роботу.

Фото Віталія Тараненка

Про це сказав політик в інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

“Вадим Лозовий не був нашим ставлеником, він був одним з топ-менеджерів нашої групи компаній. Він дійшов до певного рівня, і ми його вивели на іншу орбіту. Він був депутатом Хмельницької облради з 2015 року і, ви знаєте, був непоганим губернатором. Я, наприклад, проти практики, коли приходить нове керівництво і всіх потрібно звільнити. Але ж «не у своїх» також є професійні люди. Якщо Кріштіану Рональду перейшов у «Ювентус», то для «Реалу» не став чужим, він – історія. Лозовий був хорошим губернатором і в таких випадках потрібно дати людям місяць два-три – якщо ти справляєшся з обов’язками, то які питання, працюй далі”, – наголосив нардеп.

За словами Гереги, минула влада поприсила його, чи можете взяти на себе обов’язки по Хмельницькій області.

“Можемо. Взяли. Попрацювали, будь ласка. Я думаю, якщо взяти роботу Лозового, ніхто не скаже, що це був поганий губернатор”, – додав обранець.

Нагадаємо, що 19 травня 2018 року президент Петро Порошенко представив нового голову Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового активу області.

У червні 2019 року президент Володимир Зеленський звільнив Вадима Лозового з посади голови Хмельницької ОДА.