https://moyagazeta.com/

Одеситка представила хмельничанам “Дев'ятий сон Білосніжки”

Сама авторка робіт розповіла, що з дитинства захоплювалася малюнком, живописом і театром. Об’єднати свої інтереси змогла завдяки фотографії. Саме у фотомистецтві, за її словами, одночасно може бути режисером, художником і сценаристом.

“Це моя перша виставка у музеї фотографії. Мої роботи – це суміш доброї наївної казки і здорового гумору, приправленого відомою часткою еротизму. “Дев’ятий сон Білосніжки” – це виставка робіт, знятих у різному стилі, з різними сюжетними та художніми прийомами. Спільним для них є наявність підтексту, драматургії сюжетних образів” – зазначила Ірина Роїк.

На виставку також завітав голова Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України Олег Куцький, який, зокрема, наголосив, що щирі, дружні відносини з Хмельницьким для нього уже стали традицією, що він має багато приємних і гарних друзів-хмельничан. Щодо автора виставки Ірини Роїк, яка робить перші кроки на своєму творчому шляху, голова Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України зазначив: “У нас в Одесі росте майстер високого класу. І я впевнений, що її кроки – це кроки до великого майстра у світовій фотографії, щиро у це вірю”.

Можливість оглянути високопрофесійні зйомки мають всі охочі хмельничани та гості міста, поціновувачі фотомистецтва. Виставка експонуватиметься протягом місяця.

Довідково

Диплом архітектора (Одеська Державна академія будівництва та архітектури, випуск 2006 року) і кілька років архітектурної практики послужили Ірині Роїк відмінною базою для того, щоб знайти себе у фотографії.

Має нагороди:

– «Сьома Одеська бієнале художньої фотографії» – золота медаль – 2010.

– П’ятий Міжнародний салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову-2010» – золота медаль FIAP.

– Шостий Міжнародний салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову- 2011» – золота медаль FIAP.

– «З любов’ю до Жінки» – 2011 – бронзова медаль PSA

– «Восьма Одеська бієнале художньої фотографії» – бронзова медаль – 2012

Виставки:

– Персональна виставка клуб «Вихід», м. Одеса, 2010 р.

– Персональна виставка Арт-кафе «Бунін», м. Одеса, 2011р.

– Персональна виставка Арт-кафе «Сальвадор Далі», м. Рівне, 2011р.