Один – в реанімації, інший – в ізоляторі тимчасового тримання

За півгодини зловмисник уже давав покази у відділку.

Того недільного вечора чимало кам’янчан та гостей міста відпочивали у історичному середмісті, адже того дня відбулось відкриття туристичного сезону. Та, як завжди буває під час масових заходів, одні відпочивають культурно, а інші свій відпочинок на тверезу голову не уявляють. А де має місце алкоголь, такі чесноти, як совість та людяність автоматично вимикаються.

Такий «збій в програмі» стався у цьогорічного випускника однієї з місцевих шкіл. Добряче розігрівшись алкоголем та повеселившись з друзями, хлопець повертався додому. У цей час вулиці Старого міста були переповнені. На площі Польський ринок 17-річний юнак не розминувся із 38-річним мешканцем одного із сіл Кам’янець-Подільського району, який йшов разом з дружиною та дітьми. Необережний поштовх переріс в словесні образи та бійку. Юнак, забувши про повагу до старших та елементарні правила поведінки в таких ситуаціях, сильно побив чоловіка та поспішив зникнути з місця злочину.

Працівники міліції, отримавши опис зловмисника від численних свідків бійки, по «гарячих слідах» затримали його. Як зазначив перший заступник начальника Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Олександр Кулько, потерпілий знаходиться у важкому стані в реанімаційному відділенні міської лікарні, у нього діагностовано закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та перелом основи черепа, а юнак перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. По даному факту порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

НАТАЛІЯ КАСАПЧУК