https://moyagazeta.com/

У податківців Хмельниччини – новий керівник

У колективі податківців добре знають Ігоря Петровича, адже в органах державної податкової служби він працює з 1992 року, понад сім років очолював Славутську об‘єднану податкову інспекцію, яка обслуговує один з найпотужніших промислових регіонів півночі області. Має почесне звання „Заслужений економіст України”.

Примітно, що очільник області Василь Степанович Ядуха, котрий взяв участь у робочій нараді обласної ДПА, розпочав свій виступ з того, що влада веде політику єднання на теренах Хмельниччни, яка допомагає успішно вирішувати назрілі проблеми. А їх для податкової служби чимало: це і легалізація зайнятості населення, і виплата заробітної плати „в конвертах”, і детінізація економіки краю.

„Хто, як не ми маємо працювати на поповнення державного і місцевого бюджетів. Для цього потрібно змінювати стереотипи, потрібні конкретні справи на теренах Хмельниччини, що має усі резерви для того, щоб бути одним з найкращих і найрозвинутіших регіонів в Україні”, – резюмував свій виступ керівник виконавчої влади краю.

З призначенням на цю високу і відповідальну посаду Ігоря Сінгаєвського привітали керівники прокуратури області, управлінь Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України.

„Податкова служба адекватно реагуватиме на всі зміни в економіці. Одним з пріоритетів у її роботі буде тісна взаємодія між органами влади. Це той важіль, який дозволить системно наповнювати бюджет. Для цього у нас є професіоналізм і натхнення”, – підкреслив голова ДПА у Хмельницькій області Ігор Сінгаєвський.

 

Прес-служба ДПА
у Хмельницькій області