https://moyagazeta.com/

“Робота існує для тих, хто її шукає”

З початку року до центру зайнятості звернулось 247 випускників, 143 з них – вже працевлаштовані.
Найактивніша, та нажаль, найвразливіша категорія на ринку праці це молодь. Тому одним з пріоритетів в роботі служби зайнятості є системна робота із молоддю. Ярмарок кар’єри – один з елементів цієї системи. Особлива увага приділяється роботі з такою категорією молоді як “випускник” навчального закладу різного освітнього рівня.

Сьогодні престижна, здавалося б, спеціальність у дипломі не завжди допомагає знайти бажану роботу. Хоча кожний у глибині душі впевнений, що після закінчення навчального закладу зможе пристойно заробляти та досягати нових кар’єрних висот. Проте, можна однозначно сказати – диплом сам по собі перестав служити гарантією успішного працевлаштування.
Негативний момент при прийомі на роботу “новоспечених” дипломованих спеціалістів – їхні завищені амбіції у плані заробітної плати. Молоді люди, особливо ті, які навчались на комерційній основі, дуже прагматично співвідносять очікуваний рівень зарплати з коштами, вкладеними у навчання. Водночас не зважають на те, що реальна ціна здобутих знать великою мірою залежить від професійності та досвіду.

А роботодавця може зацікавити лише добре вишколений і талановитий працівник.
У Ярмарку взяли участь роботодавці міста, які презентували професії та посади, на які у місті є стійкий попит. Випускники мали можливість безпосередньо поспілкуватись з представниками кадрових служб цих підприємств, почути їх вимоги до претендентів на посади, оцінити власні шанси, а також більш чітко окреслити подальший напрямок вибору місця роботи. До участі у Ярмарку була запрошена успішна, сучасна, молода, енергійна жінка Олена Султанова. Вона є володаркою трьох червоних дипломів, серед них диплом педінституту, але знайшла своє покликання в не зовсім жіночій професії.

Інформація, яку отримали учасники під час ярмарку, дала можливість подивитися на ситуацію безробіття з іншого боку, повірити у свої сили, передивитися плани на майбутнє та активізувати власні зусилля.
А служба зайнятості має всі можливості допомогти кожному охочому, за максимально короткий час знайти гідну роботу, визначитися з вибором робочого місця або його змінити, отримати нову професію або підвищити кваліфікацію, стати підприємцем і працювати на себе.

Автор: УВІП