Палац творчості дітей та юнацтва у Хмельницькому відзначив 75-річчя своєї діяльності

У програмі святкування був і короткий екскурс в історію, і концерт творчих колективів, і, звичайно, вітання численних друзів, представників міського та обласного управлінь освіти, колишніх керівників та вихованців цього закладу позашкільної освіти. Від міської влади педагогічний колектив та вихованців палацу творчості привітала керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко.

У своєму вітальному слові керуюча справами зазначила: “Місто пишається колективами палацу, які мають почесні звання: легенда палацу – Народний художній колектив України – ансамбль танцю «Подолянчик» – керівник Іван Гуреєв, Народний художній колектив України – ансамбль бального танцю «Крок» – керівники Мар’ян і Оксана Чолан, Народний художній колектив України – ансамбль стилізованого бального танцю «Альборадо» – керівники Олександр та Наталія Мильникови, Народний художній колектив – театр пісні «Злагода» – керівник Олена Казімірова, Зразкові художні колективи України: хор «Тоніка» – керівник Наталія Рудь, гурток «Народна творчість» – керівник Маргарита Закарян, студія естрадного співу «Перлинки Поділля» – керівник Діна Ремська. Виступи та роботи їх вихованців є окрасою всіх свят в місті. Гордістю міста є також переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, змагань з технічної творчості”.

За декілька минулих років палацу з міського бюджету було виділено кошти на придбання комп’ютерного класу, ремонт стільців актової зали, оновлення сценічних костюмів, реалізацію різноманітних програм. Людмила Черевченко запевнила, що міська влада робить і буде надалі робити все від неї залежне, щоб створити умови для активної творчості, розвитку професійного мистецтва та аматорських колективів, науково-технічної думки, виховання та підтримки юних талантів.

В урочистій обстановці Людмила Петрівна вручила Почесну грамоту, якою з нагоди ювілею нагороджений колектив Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, директору закладу Марині Пилипак, а також подарунок від міської влади – ноутбук. Відзнаки міського голови він удостоєний за сумлінну та плідну працю, вагомий особистий внесок у навчання та виховання дітей і учнівської молоді. За багаторічну, сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, особисті трудові досягнення, вагомий внесок у навчання та виховання дітей і учнівської молоді Почесними грамотами міського голови та цінними подарунками нагороджено також кращих працівників палацу творчості: директора Марину Пилипак; керівника судномодельного гуртка Юрія Гаркавенка; керівника Народного художнього колективу України ансамблю танцю “Подолянчик” Івана Гуреєва; бухгалтера Ларису Іваницьку; керівника Народного художнього колективу України театру пісні “Злагода” Олену Казімірову; керівника Народного художнього колективу України ансамблю стилізованого бального танцю “Альборадо” Наталію Мильникову; керівника Зразкового художнього колективу України ансамблю естрадного співу “Перлинки Поділля” Діну Ремську.

Як зазначалося на святі ця ювілейна дата є знаковою не лише для Хмельниччини, але й для України. Адже сьогодні Хмельницький палац творчості знаний не тільки у нашій області, а й в Україні та далеко за її межами.