https://moyagazeta.com/

Перевізники Хмельниччини за безпеку дорожнього руху!

Про це Моїй газеті+ повідомили у прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області.

9 листопада до будинку малюка завітали гості з різноманітними подарунками. В даному будинку знаходиться 110 дітей-сиріт, найменшому лише вісім місяців, самому старшому сім років.

У дітей з’явилася можливість в ігровій формі на практиці вивчити і засвоїти основні правила руху і безпечної поведінки на дорогах.
Автомайданчик розміщено перед головним корпусом інтернату, де зображено перехрестя, пішохідні переходи, розмітка та дорожні знаки. А щоб діти змогли повноцінно представити себе не тільки пішоходами, а ще й водіями, на відкритті автомайданчика їх чекали два мотоцикла з електродвигуном, один автомобіль та 2 велосипеда.

Перед початком відкриття вихованці запросили гостей до актового залу, де підготували невеличку концертну програму в ігровій формі на тематику «Безпека дорожнього руху». Після закінчення виступу дітки мали змогу покататися на транспортних засобах і на практиці освоїти Правила дорожнього руху.

Представники спілки перевізників пообіцяли, що і надалі будуть приходити до діток з подарунками.
Завідуюча дитячого будинку, Катерина Золтанівна подякувала гостям за такий чудовий подарунок, зі слів завідуючої: – «Адже завдяки автомайданчику отримані знання діти можуть використовувати на практиці. Спочатку для дітей у спеціальній кімнаті будуть проходити уроки з безпеки дорожнього руху, а потім на цій території, де все наближене до реальної обстановки, діти можуть отримані знання закріпити і потім використовувати в житті».

Профілактика дитячого дорожнього-транспортного травматизму одне з головних завдань Державтоінспекції. Дітей потрібно з малечку привчати до правил дороги, а дітей які обділенні батьківським піклуванням вже сьогодні. В цей день для діток відбулося свято, яке принесло їм масу задоволення, але впершу чергу, це їх перший життєвий урок з Правил дорожнього руху.
І в майбутньому маємо надію, що дітлахи виростуть дисциплінованими учасниками дорожнього руху, які будуть знати та поважати Правила, адже дорога помилок не пробачає!