https://moyagazeta.com/

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ПОМЕР КОЛИШНІЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ

 Родом Володимир Васильович із села Бахматівці Хельницького району. Ріс напівсиротою, бо рідна мати померла, коли він був ще зовсім малим, тож був приречений на гірке дитинство.

Але невдовзі і батько загинув на колгоспному полі від удару блискавки. Хлопчик залишився з мачухою і вже в 13-річному віці попросився на роботу їздовим у колгосп. Голодного 1947 року вступив у сільськогосподарський технікум, по закінченню якого працював у радгоспі «Сторожинецький» на Буковині.

Тоді ж прилучився до газетярської роботи, писав замітки, новели. Його зарахували літрацівником районної газети. Згодом професію журналіста освоїв у Чернівецькому державному університеті та у Вищій партійній школі в Києві.

У Хмельницькому починав з кореспондента редакції обласного радіо, понад 20 років (із 1970 по 1992 рік) був генеральним директором обласного телерадіооб’єднання.

З допомогою Володимира Васильовича зроблені перші кроки і в створенні обласного телебачення.

Після виходу на пенсію він перейшов на рядову творчу роботу і впродовж ще майже півтора десятка літ вів кілька популярних радіопрограм. Багато з них лягли в основу виданих ним книг «Як воно буває у житті», «Записки радіожурналіста», «Така наша робота», «Заговори, щоб я побачив тебе», «Діти війни – жертви війни», «Незрадливі і лукаві», друкувався в обласній і всеукраїнській пресі.

Володимир Васильович Федоришин був відзначений почесним званням «Заслужений журналіст України», нагороджений Золотою медаллю української журналістики, був переможцем міжнародних журналістських конкурсів, отримував Президентську степендію.

Світлий образ Володимира Васильовича Федоришина, людини великого таланту,щирої любові до людей назавжди збережеться у серцях коллективу «Поділля-центру».http://odtrk.km.ua/