https://moyagazeta.com/

Під колесами потягу загинув велосипедист

 До чергової частини лінійного відділу міліції на станції Хмельницький надійшло повідомлення від чергового по станції, про те, що вантажним потягом травмовано невідомого чоловіка.

На місце події за лічені секунди прибула слідчо-оперативна група лінійного відділу міліції на станції Хмельницький та Хмельницька транспортна прокуратура з нагляду за додержанням законності в транспортній сфері.

Правоохоронці відразу опитали машиністів та встановили свідків даної події, яких виявилось чимало.

– Все сталося на моїх очах. Я переходив залізничні колії по пішохідному переходу і бачив, що наближається вантажний потяг, тому зупинився. Невідомий мені хлопець на велосипеді, обігнав мене та намагався «проскочити» перед потягом. Він проїжджав перед самісіньким локомотивом та майже переїхав площадку. Я подумав що він встиг…– розповів шокований свідок на ім’я Максим.

Машиністи пояснили, що одразу, як тільки помітили хлопця, застосували екстрене гальмування та подали звуковий сигнал, проте, відстань виявилась занадто короткою, тому зіткнення уникнути не вдалося. Як відомо, зупинити потяг миттєво не можливо, його гальмівний шлях складає близько 2 км. Машиністи розуміли, що зробили все для того аби уникнути наїзду на людину, але все одно перебували у шоковому та пригніченому стані, тому відразу продовжити роботу не змогли.

Швидка медична допомога лише констатували факт смерті.

Правоохоронці з’ясували, що травмованим виявився 19-річний хмельничанин. Подорож на велосипеді виявилась останньою у його житті.

Поспіх та необдуманий вчинок стали не лише фатальними для молодого парубка, а й принесли велике горе батькам.

СЗГ Управління МВС України

на Південно-Західній залізниці