Працівники Державтоінспекції Хмельниччини вітали учасників дорожнього руху з Державними святами України!

23 серпня 2011 року на вулицях обласного центра з’явилися наряди ДАІ з прапорцями та надувними кульками з логотипом УМВС України в Хмельницькій області та з надписом «З Днем Незалежності України».

Під час зупинки транспортного засобу, інспектор ДАІ з посмішкою дарував водієві прапорець, надувну кульку та листівку про стан аварійності з фотографіями з місць ДТП в області, а також інформаційну листівку про Державний прапор України.
Велику увагу під час акції, звернуто на дітей, які знаходились в автомобілі, як і з батьками так і з ними проводились бесіди з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, де повідомлялось, що напередодні нового навчального року з 20 серпня по 20 вересня проходить Всеукраїнський конкурс-рейд «Увага! Діти – на дорозі!».

Працівники Державтоінспекції бажали учасникам дорожнього руху бути справжніми патріотами України, дотримуватись Правил дорожнього руху України та своєю плідною працею збагачувати нашу державу. Дана акція пройшла в гарному настрої, і дуже сподобалась не тільки дітворі, а й водіям.

 

Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області

Ст. інспектор відділу кадрового забезпечення та профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Хмельницькій області ст. лейтенант міліції С.М. Свідерська.