https://moyagazeta.com/

Хмельничанка представить Україну на міжнародній олімпіаді в Америці

Серед 386 робіт, представлених на конкурс, було відібрано 128 робіт для участі в очному турі. Серед них – робота учениці 10 класу Технологічного багатопрофільного ліцею Ганзюк Христини “Модифікація природних мінеральних сорбентів і можливості їх дослідження на Україні”.

 Ця наукова праця брала участь у категорії “хімія та біохімія”. За підсумками конкурсу Ганзюк Христина була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Крім того, Христина буде представляти Україну на Міжнародній олімпіаді “Genius Olympiad — 2012” (м. Нью-Йорк, США).

Метою Всеукраїнського конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України. 

Організаторами даного конкурсу виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Дирекція освітніх програм Intel в Україні, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, Київський національний університет України ім. Т. Шевченка.

Прес-служба Хмельницької міської ради