https://moyagazeta.com/

Новий сезон – новий начальник

Петро Миколайович народився 30 січня 1954 року у Ярмолинецькому районі. У 1978 році закінчив ХТІПО. Працював токарем на радіотехнічному заводі, згодом пропрацював начальником механічного цеху на заводі тракторних агрегатів. 4 роки пропрацював завідуючим відділом організаційно інструкторського відділу Хмельницького міськвиконкому. Останні 10 років пропрацював на різних посадах у комерційних структурах, пройшов шлях від зав. відділу контролю і логістики до комерційного директора. Останнє місце роботи перед призначенням на агрофірмі «Новоушицька».
Життєве кредо : «Досягнення приходить в результаті кропіткої, напруженої праці».

Петро Миколайович Скажіть, будь ласка, які недоліки були у попереднього керівника?
 Питання скалдне. Явних недоліків я не знаю. Він пропрацював довгий період.

Скажіть які зміни плануються з Вашим приходом? Як Ви оцінюєте стан в області?
 Я прийшов в складний період кризи, і в період початку опалювального сезону, який тяжко розпочався. Варто зауважити, що область непогано працює у плані ЖКГ й населення непогано плотить . Усі теплопостачальні організації отримали ліміт на газ, який знімуть коли всі боржники розрахуються за тепло, відповідно не буде грошей – не буде газу.

Як ви прокоментуєте підняття тарифів за комунальні платежі?
 Підвищенння тарифів має бути економічно обгрунтованим. На даний час такими вони не є. З 500 котлів 278 має ККД меньше 70%(у сучасних котлів – 95%), більшість обладнання проходить 2-3 термін експлуатації. Необхідно замінити старе обладнання на нове. Повторюся : «Тарифи мають бути економічно обгрунтованими», а не заниженими як є зараз.

Автор: Ігор Мельничук