https://moyagazeta.com/

Комуністи Хмельниччини залучають молодь до патріотичного виховання

Організували подібну спортивну команду заради патріотичного виховання молоді, залучення їх до військової справи.

Стайкбол – це рольова командна військово-тактичної спрямованості. В процесі гри учасники імітують дії різних збройних структур (армія, міліція, спецназ). В якості зброї гравці використовують м’яку пневматику, яка стріляє пластиковими кульками діаметром 6 і 8 мм. Страйкбол заснований, в першу чергу, на чесності учасників, адже пластикова куля не залишає слідів на одязі. Тому, той в кого потрапила кулька мусить визнати факт «поранення» та діяти згідно правил та сценарію.

На сьогоднішній день, Хмельницька команда знаходиться на стадії формування, проте організатори уже підібрали їй назву – Розвідувально-диверсійна група «Охотники» ім. Миколи Прокопюка.
Тренування проходять щонеділі з розбивкою на дві групи, які грають відповідно до з сценарію. Розробляють сценарій керівник групи Володимир Сікало – перший секретар Хмельницького міського комітету Компартії України, Дмитро Мельник – секретар обкому КПУ та інші члени команди. За останні місяці стракболісти уже встигли провести ряд операцій: «Югославія», «Зірка», «Захисник» та ін.

Долучитись до гри можуть усі бажаючі віком від 18 років. «Проте особливих вікових перепон не існує. Якщо особа енергійна, фізично здорова, у неї є бажання займатись страйкболом, то ми радо приймемо таку молоду людину до себе в команду» – наголошує В. Сікало.

В. Войцехівська