https://moyagazeta.com/

Председатель Хмельницкой ОГА Вадим Лозовой на встречах с избирателями своими действиями и заявлениями “убивает” рейтинг Петра Порошенко.

 Об этом пишет “Апостроф” со ссылкой на сообщение на странице в Facebookкоординатора наблюдения Гражданской сети “Опора” за выборами в Хмельницкой области Андрея Попика.

Andriy Popyk 15 марта в 21:09 ·  Медики – не лохи! Або як Хмельницький “губернатор” вбиває рейтинг Порошенка 🙂 Сьогодні зранку в робочий час позганяли обласних медиків в конференц-зал обласної лікарні, щоб нагадати їм, за кого треба голосувати на виборах. Голова Хмельницької ОДА, дбайливо розповідав, про що вони мають думати на виборчих дільницях, про те що не треба зараз змінювати курс реформ, і про те, що треба ознайомитись з програмою чинного президента 🙂 Люди виходили з зали і спілкувались між собою, що їх рахують за дурнів.
Казали, що зібрали їх телефонними дзвінками – сказали прийти на зустріч сьогодні. Смішно було, коли “губернатор” радісно озвучив, що зарплата лікаря тепер не менше 14000 грн, і з зали почулись вигуки: а 3500 не хочеш? 🙂 Потім бігом скорегували, що то у першинної ланки типу 14000 зараз, а вам, хто в залі теж потім буде більше 🙂 Сміялись медики, як голова ОДА, який був провладним депутатом в області з 2015 року, і зараз представляє чинну владу – обурюється, що на території лікарні навіть освітлення нема, і територія занедбана 🙂
Це ж ніби якраз його відповідальність за ситуацію в області 🙂 Ще якимось дивом ОБЛАСНИЙ керівник презентував лікарям депутата МІСЬКОЇ ради Івана Франка, каже я його призначаю наглядати за витратами коштів на ваші ремонти 🙂 Скоріш за все того однопартійця Франка просто готують на місце голови обласної лікарні 🙂 Була присутня ректор Хмельницької педагогічної академії, яка чомусь замість роботи займається виборами серед медиків 🙂 З одного боку сумно, що в 2019 ось такі примусові агітаційні заходи досі відбуваються, ще й за участі керівників області. Але гріє душу реакція людей – в них оце викликає відразу, і лише ненависть до кандидата та його команди. І те що я чув сьогодні поміж розмов медиків і в залі, і на виході з нього утвердило в мені думку: ЛЮДИ НЕГАТИВНО РЕАГУЮТЬ НА ОСЬ ТАКУ ШУЛЕРСЬКУ ПРИМУСОВУ АГІТАЦІЮ Оці всі штаби певно досі не усвідомили, що хто вже визначився – його не переконаєш.
А хто вагається – його отакі примусові заходи лише відштовхують… Хмельницькі медики – люди з почуттям гідності! Невже хтось після таких зібрань стане прихильником кандидата? 🙂 Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий розказує зібраним в залі медикам, що треба робити на виборчих дільницях, як треба обирати президента, і що треба ознайомитись з програмою чинного президента 🙂

Конференц-зала хмельницької обласної лікарні , 15.03.2019

Адмінресурс? Ні, не чули 🙂 “Люди выходили из зала и общались между собой, что их считают за дураков. Смешно было, когда “губернатор” радостно озвучил, что зарплата врача теперь не менее 14000 грн, и из зала послышались возгласы: а 3500 не хочешь? Затем бегом скорректировали, что это у первичного звена типа 14000 сейчас, а вам, в зале тоже потом будет больше “, – отмечает активист. “И то, что я слышал сегодня между разговорами медиков и в зале, и на выходе из него утвердило во мне мысль: люди негативно реагируют на вот такую шулерскую принудительную агитацию”, – резюмирует в своем заметке представитель Гражданской сети “Опора”.